SPRZEDAM ULTHERA HIFU ROK 2014 – ARCHIWUM

Ulthera SPRZEDAM

Aby skontaktować się z osobą sprzedającą WYPEŁNIJ POLE WPISUJĄC swój adres e-mail i kliknij „prześlij”, natychmiast otrzymasz numer telefonu

ULTHERA HIFU

Ulthera REWOLUCYJNE URZĄDZENIE DO BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA – EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU!

Ulthera Hi-fu oryginalne, Amerykańskie urządzenie posiadające certyfikat FDA rok produkcji 2014 zakupione w Polsce od dystrybutora -serwisowane z 3 kartridżami do zabiegów na twarz posiadające USG

Zabieg „bezoperacyjnego liftingu metodą HIFU (High Intensity Focused Ultrasound” jest przeprowadzany z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie punktowanym obszarze. Działanie urządzenia opiera się na zogniskowanych ultradźwiękach o dużym natężeniu, które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny. Dochodzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu przez co zwiększa się napięcie i pogrubienie skóry.

Zabieg wykonuje się jednorazowo, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego. Jest tzw. zabieg „lunchowy” po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy przez 1-2 godziny. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie ok 90 dni. Efekty zabiegu utrzymują się minimum 18 miesięcy!

Energia fali ultradźwiękowej wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania w temp. 60-70 st.C co prowadzi do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych.
Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry. ULTHERA Hifu posiada głowicę zabiegową, wyposażoną w pięć wymiennych kartridży dzięki którym można odpowiednio dopasować głębokość tkanki, na jakiej ma nastąpić przegrzanie i kontrolowane poparzenieNajważniejszą zaletą technologii HIFU jest fakt, że skóra z wierzchu pozostaje nietknięta (czasem bywa jedynie trochę zaczerwieniona), nie ma więc konieczności rekonwalescencji, można na drugi wracać do normalnych zajęć.

Sam zabieg jest nieinwazyjny i niezwykle skuteczny.

Rezultaty zabiegu na twarzy i szyi:

• odmłodzenia skóry
• poprawa owalu twarzy ( likwidacja chomików)
• uniesienie brwi
• likwidacja bruzd i zmarszczek
• likwidacja „podwójnego podbródka”
• zwiększenia napięcia skóry twarzy i szyi

Rezultaty zabiegu na ciało:

• zwiększenie napięcia skóry na ramionach „ pelikany”
• zwiększenie napięcia skóry na brzuchu
• redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, talii itp.
• Likwidacja cellulitu
• Poprawa jakości skóry

Dane techniczne

– 15′ kolorowy ekran dotykowy
– głowice ciało
– pole działania DS 13-13.0
– pole działania DS 8-8.0
– głowice twarz
– pole działania DS 7-4,5
– pole działania DS 7-3,5
– pole działania DS 10-1,5
– moc: 0,1~3,0 J

Skład zestawu:

– baza urządzenia z głowicą zabiegową
– kolorowy wyświetlacz LCD z USG
– instrukcja obsługi w języku polskim
– materiały szkoleniowe
– instrukcja obsługi w języku polskim
– materiały marketingow