SPRZEDAM ZELTIQ COOLSCULPTING ROK 2014

zeltiq do sprzedania

Aby skontaktować się z osobą sprzedającą WYPEŁNIJ POLE WPISUJĄC swój adres e-mail i kliknij „prześlij”, natychmiast otrzymasz numer telefonu

ZELTIQ

Na sprzedaż amerykańskie urządzenie do kriolipolizy (zamrażania tłuszczu) ZELTIQ CoolSculpting, 2014. Urządzenie w 100% sprawne serwisowane. Zakupione w polskiej dystrybucji od przedstawiciela firmy. Jedyne urządzenie na rynku które naprawdę działa i posiada amerykański certyfikat FDA. Znane na całym świecie.

ZELTIQ CoolSculpting Body Contouring Machine Contour CoolSculpt 4 Applicators.

Продается ZELTIQ CoolSculpting, 2012. Аппарат полностью функциональный и в отличном состоянии, сделано только 25 процедур.

Coolsculpting by Zeltiq™ to urządzenie, które umożliwia skuteczne, nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Zeltiq połączyła naukowe działanie kriolipolizy Cryolipolysis™ z zaawansowaną inżynierią, stwarzając system Coolsculpting. To, co odróżnia zabieg Coolsculpting od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, to zastosowanie zaawansowanej technologii chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, eliminując je, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki.